fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwanie pracy

Praca marzeń: cały rok bajecznego życia na wyspie

Adobe Stock
Władze niemieckiej wyspy szukają blogera, który ją opisze i zachwali turystom na całym świecie.

Władze wyspy Norderney - wchodzącej w skład Wysp Wschodniofryzyjskich w Niemczech u wybrzeży Morza Północnego - znowu postanowiły zareklamować się w mediach społecznościowych. Szukają blogera, który będzie relacjonował życie i atrakcje na wyspie.

- Jest nam obojętne czy będzie miał 18 czy 80 lat, najważniejsze, by robienie zdjęć, pisanie relacji i kręcenie filmów sprawiało mu przyjemność - powiedział Wolfgang Lubben, wiceszef ds. marketingu lokalnej organizacji turystycznej.

Bloger ma być otwarty na ludzi, ciekawy i uczestniczyć we wszystkich wydarzenia turystycznych i społecznych na wyspie. Ma robić z tego relacje i zamieszczać je w mediach społecznościowych. Wolfgang Lubben zapewnia, że bloger będzie miał wszędzie dostęp, nawet tam, gdzie zazwyczaj nie wpuszcza się turystów. Ma też uczestniczyć w organizacji niektórych wydarzeń.

Do dyspozycji osoby, która dostanie tę pracę będzie umeblowane mieszkanie, kamera filmowa i 450 euro kieszonkowego na miesiąc oraz zwrot kosztów za podróż na wyspę i z powrotem.

Dotychczas etatowym blogerem na słynącej z pięknych plaż wyspie Norderney był 19-letni Dieke Gunther, który w zeszłym roku po maturze postanowił spędzić rok na wyspie. Nowy bloger ma zacząć pracę w połowie września.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA