fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Blue Marine Mielno rusza po rozbudowie

ROL
75 dodatkowych apartamentów, nowe sale zabaw, powiększoną strefę spa i kawiarnię z lobby barem oddano w działającym od czterech lat aparthotelu Blue Marine Mielno.

Po rozbudowie obiekt oferuje 240 pokoi i apartamentów. Powiększyła się także infrastruktura usługowa dla rodzin z dziećmi. W minionym roku gościło tu 17 tys. turystów.

Aparthotel Blue Marine Mielno powstał Mielnie-Unieściu. - W nowo oddanym skrzydle uruchomiliśmy sale zabaw: dla mniejszych dzieci ruszyła strefa z wielkim statkiem pirackim wyposażonym w zjeżdżalnie i basen z kulkami, dla nieco większych powstał pokój z atrakcjami, które najchętniej wybierają nastolatki, czyli sala z grami elektronicznymi, piłkarzykami i cymbergajem - mówi Maciej Szatkowski, prezes zarządu spółdzielni właścicieli Blue Marine Mielno.

Powiększono też strefę gabinetów spa, a także strefę restauracyjną. Powstały dwie nowe nowe sale, lobby bar i kawiarnia. Obiekt zyskał też 2 dodatkowe windy, w tym jedną panoramiczną. -Całe nowe skrzydło i zmiany, które wprowadziliśmy w dwóch budynkach to odpowiedź na potrzeby gości - podkreśla Maciej Szatkowski. - Cześć z nich skarżyła się na za małą liczbę wind oraz fakt, że budynki nie są ze sobą połączone. Rozbudowa pozwoliła nam zlikwidować wszystkie te niedogodności. Dzięki temu obiekt i wszystkie jego atrakcje - w tym basen wewnętrzny - tworzą całość, można bez wychodzenia na zewnątrz przejść z apartamentu do strefy restauracyjnej, zabaw i rekreacji - opowiada.

Blue Marine Mielno powstał w formule condohotelu. Oznacza to, że właścicielami poszczególnych pokoi i apartamentów są osoby prywatne. Jako jeden z dwóch condohoteli w Polsce zarządzany jest przez podmiot (spółdzielnię) powołany bezpośrednio przez właścicieli lokali.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA