fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

E-Forum Inwestycyjne „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”

E-Forum Inwestycyjne „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”
Adobe Stock
Już 30 listopada od 9.15 zapraszamy do śledzenia paneli dyskusyjnych i rozmów z ekspertami.

Grono znakomitych ekspertów, pięć paneli dyskusyjnych, wywiady i ważne dla inwestorów tematy – to wszystko już w poniedziałek na E-Forum Inwestycyjnym „Parkietu" i „Rzeczpospolitej". Ze względu na okoliczności tym razem nasze forum odbywa się wyłącznie w internecie. Startujemy o 9.15 i zachęcamy do oglądania relacji na parkiet.com oraz na naszych profilach na YouTubie i Facebooku.

Gościć będziemy m.in. aktualnego oraz byłych szefów warszawskiej giełdy, prezesa KDPW, członków władz spółek, szefów i przedstawicieli najważniejszych na krajowym rynku domów maklerskich i firm inwestycyjnych. O czym będziemy rozmawiać? Przede wszystkim o tym, jak i w co inwestować w obecnych, kryzysowych warunkach – choć z coraz bardziej widocznym światłem w tunelu w postaci szczepionki na koronawirusa.

Przyjrzymy się m.in. rynkowi nieruchomości, w tym głównie rynkowi mieszkaniowemu, który stał się w czasie pandemii ważną przystanią dla kapitału odpływającego z lokat i chroniącego się przed inflacją. Przyjrzymy się też inwestowaniu i oszczędzaniu od strony narzędzi – temu, jak przyspieszyła cyfryzacja usług dla inwestorów i oszczędzających. Weźmiemy pod lupę branżę gier – eksperci odpowiedzą na pytanie, czy wyceny w tej branży rzeczywiście są wyśrubowane oraz jak może zmienić postrzeganie spółek gamingowych ewentualny sukces „Cyberpunka 2077" CD Projektu. Będzie też mowa o inwestycjach zagranicznych, których coraz szerszą paletę oferują krajowe domy maklerskie i TFI. Porozmawiamy też o tym, jakie konkretnie aktywa mogą dać zyski jeszcze w trakcie pandemii, a także już po jej zakończeniu.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA