fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Emilian Kamiński opowiada o swojej walce o Teatr Kamienica

W drugim odcinku ARIA TALKS znakomity artysta teatralny i filmowy opowiada Dariuszowi Lewandowskiemu (CEO ARIA) o Teatrze Kamienica w Warszawie.

Wciąga nas za kulisy by przedstawić nie tylko z jakim trudem prywatny teatr powstawał, ale też o tym w jak bezprawny sposób starano się mu ten teatr odebrać. I tak jak w starożytnej tragedii obserwujemy walkę dobra ze złem, tak i w tej opowieści nie zabraknie rozdziału o dobrych ludziach, którzy pomogli teatr zachować. Mówi o tym jak połączyć ambitny świat sztuki z trudnymi realiami rynkowymi. I zwraca uwagę, że w teatrze najważniejszy jest człowiek. 

ARIA TALKS, przygotowana we współpracy z Rzeczpospolitą, to rozmowy z inspirującymi osobami, które odniosły niekwestionowany sukces biznesowy w swojej dziedzinie, np. medycynie, modzie czy kulturze.

 

 

ARIA to działająca pod wspólną marką grupa podmiotów, profesjonalnie zarządzająca funduszami inwestycyjnymi i świadcząca wyspecjalizowane usługi doradcze dla biznesu. Wśród spółek portfelowych funduszy znajdują się Livespace, Survicate i yestersen. ARIA rozwija także innowacyjną technologię budowlaną System 3E. Zespół ARIA tworzą eksperci z wieloletnim i praktycznym doświadczeniem w pracy dla różnych branż i sektorów gospodarki. ARIA opracowała autorską metodę biznesową ARIA Insight. Wyznacza ona wartości, cele, kierunki i sposoby działania całego zespołu. W perspektywie do 2025 roku marka ARIA ma ambicję, by zarządzać kapitałem o wartości 1 mld złotych i posiadać 20 spółek portfelowych.

 

Więcej na www.ariafund.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA