fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Uber rozwozi choinki

Amerykański Startup, który podbija świat nowatorską formułą organizowania przewozów miejskich, konkurencyjną m.in. dla taksówek, uruchamia w Polsce akcję UberChoinka.
W jej ramach użytkownicy aplikacji do zamawiania samochodów mogą zamówić dowóz świątecznego drzewka. Jest to pierwsza akcja firmy zorganizowana jednocześnie w siedmiu największych miastach w naszym kraju: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Gdańsku, Gdyni i Wrocławiu.
16 grudnia użytkownicy aplikacji zobaczą specjalny, dedykowany akcji przycisk, dzięki któremu w środę od godz. 15:00 będą mogli zamówić świąteczną, żywą choinkę prosto do swojego domu, bez konieczności tracenia czasu na stanie w kolejkach i kłopotliwego transportu. Klienci otrzymają jodłę kaukaską wraz z wygodną drewnianą podstawką. Koszt dla użytkownika to 70 zł. Dla wszystkich tych, którzy nie są jeszcze użytkownikami aplikacji, Uber przygotował jednak specjalny kod promocyjny, dzięki któremu nowi użytkownicy rejestrując się dostaną 50zł do wykorzystania na pierwszy darmowy przejazd.
UberChoinka nie jest pierwszą tego typu akcją Ubera w Polsce. Poprzednio Uber organizował m.in. lokalną akcję w Poznaniu: Rogale na Żądanie, oraz ogólnopolskie UberIceCream, czy też warszawskie UberPączki.
Na całym świecie firma oferuje różne usługi, gdzie za pomocą jednego kliknięcia, poza samochodem, można m.in. zamówić łódkę, helikopter czy ciepły lunch w ramach usługi UberEats.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA