fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Zaginął prezes Quiksilver. Jego łódź znaleziono na plaży we Francji

Pierre Agnes zaginął w tajemniczych okolicznościach
AFP
Francuska straż przybrzeżna zaprzestała poszukiwania Pierre'a Agnesa, prezesa firmy produkującej odzież sportową Quiksilver. Łódź, na której Agnes wybrał się w rejs została znaleziona na plaży w okolicach Soorts-Hossegor, popularnego punktu surfingowego.

Ostatni raz Agnes miał kontakt ze strażą przybrzeżną 30 stycznia. Wysłał wiadomość do władz portu w Biarritz, że ze względu na silną mgłę przybije do brzegu później niż przewidywał. Kiedy nie pojawił się w przystani rozpoczęto poszukiwania. Kilka godzin później jego łódź znaleziono w okolicach Hossegor, jednak po samym Agnesie nie było śladu na pokładzie. Nie wiadomo nawet czy Agnes był sam na łodzi. Rodzina twierdzi, że wybierał się na ryby.

Przez dwa dni poszukiwano go na morzu za pomocą łodzi i helikopterów, ale bez skutku. Na plaży także trwały poszukiwania - informuje faz.net. W czwartek francuska straż przybrzeżna poinformowała o zaprzestaniu poszukiwań.

54-letni Pierre Agnes jest byłym surferem. Od 2015 roku sprawował funkcję prezesa firmy Boardriders, do której należą takie marki jak Quicksilver, Roxy i DC Shoes.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA