Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.10.2018 14:57 Publikacja: 12.10.2018 14:49
Foto: Fotorzepa/ Jakub Mikulski
Spotkanie wszystkich kandydatów na urząd prezydenta Warszawy rozpocznie się o 20:30. Sztab Patryka Jakiego w swoim spocie pokazuje agresywne zachowania ludzi próbujących zakłócać spotkania Patryka Jakiego. Rafał Trzaskowski wraca w swoim klipie do tweeta Piotra Guziała o blokowaniu inwestycji przez rząd PiS, jeśli Trzaskowski wygra wybory.
Spot Patryka Jakiego rzecznik sztab wyborczego Jacek Ozdoba opublikował przypominając słowa Trzaskowskiego z czwartkowej "Kropki na i", gdy Trzaskowski mówił, że walka o zwycięstwo będzie aż "krew będzie lała się do ostatniej chwili". W klipie zestawiono to z klipami nagranymi na spotkaniach Patryka Jakiego przedstawiającym agresywne zachowania niektórych przedstawicieli KOD i innych organizacji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Znana niemal wszystkim Polakom spółka, która w piątek zainaugurowała obchody swego 70-lecia, to już firma techno...
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas