Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.07.2016 13:38 Publikacja: 17.07.2016 12:37
Foto: Bloomberg
Obecny szef dyplomacji Bazylii, który wcześniej kandydował na stanowisko prezydenta tego kraju powiedział, że zainwestowanie przez władze prowincji Quebec miliarda dolarów w program CSeries Bombardiera jest dotacją i daje kanadyjskiej firmie nieuczciwą przewagę nad Embraerem. — Badamy wszczęcie procedury protestacyjnej znowu, jak kiedyś. Dlaczego istnieje konieczność subsydium od władz Quebecu? — — stwierdził w wypowiedzi dla Reutera.
Po raz pierwszy ważny przedstawiciel władz Brazylii publicznie przyznał, że jest możliwe zakwestionowanie w WTO przyznania kanadyjskich środków publicznych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Krakowskie Balice i warszawski Chopin odnotowały najszybszy wzrost wśród lotnisk w Unii Europejskiej w I półrocz...
Marmur, inkrustacje z kamieni szlachetnych, basen, spa, akwarium z homarami, fortepian ze złota – to i jeszcze w...
Coraz bardziej nerwowo jest w rosyjskim lotnictwie cywilnym. Fiaskiem zakończyła się próba Kremla wydzierżawieni...
W 2025 r. poprawi się frekwencja w pociągach pasażerskich, ale towarowe będą przegrywać z tirami. Przewozy ładun...
Pod Łodzią rozpoczyna się infrastrukturalna rewolucja. Centralny Port Komunikacyjny rusza z budową tunelu daleko...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas