„O co biega?" (na zdjęciu) opowiada o przystojnym mężczyźnie (Grzegorz Wons) przeżywającym nie lada kłopoty z powodu zachowania swojej młodej, wyzwolonej żony (Lucyna Malec). Ona – była aktorka – nie rozumie bowiem mentalności swoich sąsiadów z zapyziałego miasteczka. Dwugodzinna farsa skierowana jest do widzów od 16. roku życia.

A w niedzielę „Wolski Teatr Letni" zaprosi widzów na 5-lecie Warsztatowej Akademii Musicalowej. W koncercie wystąpią adepci WAM oraz zaproszeni soliści z warszawskiego Teatru Muzycznego Roma.

W programie znajdą się przeboje z popularnych musicali np. „Grease", „Król Lew", „Notre Dame de Paris", „Rent", „Shrek" czy „West Side Story". Wśród wokalistów (wybranych z 250 osób kształcących się obecnie w Warsztatowej Akademii Musicalowej) pojawi się też gość specjalny – Krzysztof Antkowiak.

„Wolski Teatr Letni": Teatr Kwadrat oraz Warsztatowa Akademia Musicalowa, Amfiteatr w parku Sowińskiego,  Warszawa, ul. Elekcyjna 17, wstęp wolny, sobota (18.06), godz. 19.30 i niedziela (19.06), godz. 19