To bardzo ważna informacja, ponieważ decyzje najważniejszego cyrku świata, który bliski jest rewiom i spektaklom, stanowi barometr tendencji w świecie rozrywki.

- To jest moment, na który wszyscy czekaliśmy - powiedział Daniel Lamarre, prezes i dyrektor generalny Cirque du Soleil Entertainment Group. Minęło prawie 400 dni, odkąd musieliśmy zrobić chwilową przerwę iz niecierpliwością czekaliśmy na powrót na scenę. Jestem bardzo dumny z odporności naszych artystów i pracowników, którzy przez tak długi czas wytrwali w najtrudniejszych chwilach na mrocznych scenach na całym świecie. Po prostu nie mogę się doczekać, aż zapalą się światła.

Wiadomo już, że spektakl „Mystere” powróci na swoją scenę na Treasure Island 28 czerwca 2021 r., zaś inny hit „O” po raz pierwszy zostanie zaprezentowany. Do Las Vegas wraca również „Blue Man Group” z występami od 24 czerwca 2021 roku.

„LUZIA” powróci później w Royal Albert Hall w Londynie od 12 stycznia 2022 r., A KOOZA będzie prezentowana pod kultowym Big Top w Punta Cana na Dominikanie od 25 listopada. Dalsze szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

Spektakle Cirque du Soleil od 1984 r. obejrzało ponad 365 milionom widzów w ponad 90 krajach. Jest również stałym i popularnym gościem w Polsce.

Słońce #CirqueduSoleil wschodzi! Z radością informujemy, że spektakle Mystere, O, KOOZA i LUZIA znów będą zachwycać na...

Opublikowany przez

AlterArtShow

 

Autopromocja
Bezpłatny e-book

WALKA O KLIMAT. Nowa architektura energetyki

POBIERZ

Czwartek, 22 kwietnia 2021