Reklama

Bond nie rozwiąże problemu uchodźców

Odtwórca roli Jamesa Bonda - Daniel Craig zaapelował do europejskich polityków o "krok w przód i rozwiązanie" kryzysu imigracyjnego na kontynencie. - Nie naprawi tego żaden fikcyjny superszpieg - powiedział aktor w rozmowie z AFP.

Aktualizacja: 30.10.2015 19:26 Publikacja: 30.10.2015 19:13

Daniel Craig, odtwórca roli Jamesa Bonda

Daniel Craig, odtwórca roli Jamesa Bonda

Foto: AFP

"Mamy do czynienia z ludzką tragedią. Rolą europejskich przywódców jest zrobić krok i rozwiązać kryzys imigracyjny" - mówił Daniel Craig w rozmowie z AFP przy okazji promocji najnowszego filmu o agencie 007 - "Spectre".

Aktor, który angażuje się w ważne problemy humanitarne, nakłaniał rządy europejskich krajów do działania w celu rozwiązania kryzysu imigracyjnego.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1347
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Świat
Między Chinami a USA, Azja wybiera autonomię. Bliskowschodni pokój
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1346
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1345
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Świat
„Cena życia w Rosji od zawsze była niska” – Prof. Ponomariow o wojnie Putina i zagrożeniu dla Polski
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama