Dramatyczny mecz i karne. Puchar nie dla kielczan

Łomża Vive Kielce przegrała po rzutach karnych z Barceloną 35:37. Kibice obejrzeli znakomite widowisko, a mistrzowie Polski, mimo porażki, zasłużyli na brawa.

Thriller z happy endem: Łomża Vive Kielce w finale LM

Po bardzo zaciętym spotkaniu mistrzowie Polski pokonali Węgierski Veszprem 37:35 i po sześciu latach przerwy znów zagrają o zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Będzie święto na rynku

Łomża Vive Kielce po kilku latach przerwy zagra w Final Four Ligi Mistrzów. Rywalem w półfinale w Kolonii będzie węgierski Veszprem, więc wracają wspomnienia z 2016 roku.

Żużel: Karać Rosję czy Rosjan

Rosyjscy żużlowcy zostali wyrzuceni nie tylko z Grand Prix, ale też z polskiej ligi. Możliwe, że podobne decyzje podejmą związki w innych dyscyplinach.

Napędzili Hiszpanom strachu

Polacy przegrali w Bratysławie z obrońcami tytułu 27:28. To było godne pożegnanie z mistrzostwami Europy. Hiszpanie awansowali do półfinału.

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Zwycięstwo Polski było blisko

Polacy zremisowali z Rosją 29:29 w swoim przedostatnim meczu w Bratysławie. We wtorek zagrają na pożegnanie z broniącą tytułu Hiszpanią.

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Koniec marzeń o półfinale

Polacy przegrali w Bratysławie z wicemistrzami świata Szwedami 18:28. Z Rosją i Hiszpanią zagrają już tylko o poprawienie nastrojów.

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Bolesna lekcja dla Polski

Drugą rundę turnieju Polacy rozpoczęli od wysokiej porażki 31:42 z Norwegami. W piątek mecz ze Szwecją.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Wygrają najzdrowsi

Polacy zaczynają drugą rundę mistrzostw Europy meczem z Norwegią w Bratysławie. Bez punktów, ale z wiarą, że nie wszystko stracone.

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Polacy przegrali z Niemcami

Porażka 23:30 na zakończenie pierwszej fazy turnieju oznacza, że drugą rundę w Bratysławie zaczniemy bez punktów. W czwartek mecz z Norwegią.

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Z Niemcami o pierwsze miejsce w grupie

Polacy zapewnili już sobie awans do drugiej rundy, ale wciąż mają o co walczyć. Zwycięstwo nad Niemcami da im lepszą pozycję wyjściową przed dalszą rywalizacją.

Mistrzostwa Europy. Polska pokonała Białoruś. Biało-Czerwoni już z awansem

Polscy piłkarze ręczni pokonali Białoruś 29:20 i zapewnili sobie grę w drugiej rundzie turnieju. We wtorek spotkanie z Niemcami o pierwsze miejsce w grupie.

ME: Polacy wygrali z Austrią

Polscy piłkarze ręczni wygrali pierwszy mecz w grupie D w finałach mistrzostwa Europy w Bratysławie. Szczypiorniści Patryka Rombla pokonali Austriaków 36:31 (17:14).

Rombel: Mamy zawodników, którzy potrafią rywalizować z najlepszymi

Trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej Patryk Rombel o budowie silnej drużyny i rywalach w rozpoczynających się dziś mistrzostwach Europy.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Budowa kadry wciąż trwa

Jutro na Węgrzech i Słowacji ruszają mistrzostwa Europy. Reprezentacja Polski grę w turnieju zaczyna w piątek - meczem z Austrią w Bratysławie.

MŚ piłkarek ręcznych: Cudu w Llirii nie było, Polki przegrały z Rosją

Polki przegrały z Rosją 23:26. O awans do rundy głównej powalczą we wtorek z ekipą Kamerunu.

ME 2022 w piłce ręcznej. Polacy poznali rywali

Niemcy, Austriacy i Białorusini będą rywalami polskich piłkarzy ręcznych podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy. To bardzo dobre losowanie.

Polska - Słowenia. Bezcenne zwycięstwo po horrorze

Polacy wygrali ze Słoweńcami 27:26 i awans do finałów mistrzostw Europy mają w kieszeni. Losy zwycięstwa przesądził rzut Michała Daszka w ostatniej sekundzie meczu.