Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 09:05 Publikacja: 13.05.2024 09:41
Jerzy Mirgos, prezes i główny akcjonariusz Mirbudu, do którego należało spalone centrum handlowe Marywilska 44.
Foto: Mat. prasowe
Notowania budowlano-deweloperskiej grupy rozpoczęły się w poniedziałek od 7-proc. spadku, do 9,8 zł. TKO sugerował, że spadek sięgnie ponad 8 proc. Pierwsze transakcje były zawierane plus minus 6 proc. poniżej kursu odniesienia.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wobec mocnego lipca liczba występujących o pożyczkę skurczyła się o 14 proc. Ta korekta nie zmienia trendu: zain...
Na wynajem, dla dziecka na studia, a może do pracy zdalnej? Lokale inwestycyjne są wykorzystywane do różnych cel...
Biegły zwrócił uwagę na garb krótkoterminowego długu i wyzwanie związane z jego uregulowaniem. Nowy zarząd nieru...
W sierpniu sprzedaż mieszkań była gorsza niż w lipcu, a ceny pozostały stabilne - wynika z analiz Tabelaofert.pl...
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz zawnioskowała do NIK o prześwietlenie kulis uruchomienia programu „Bezpieczny kredyt...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas