Reklama
Rozwiń
Reklama

Jarosław Kaczyński na TikToku. "Pozdrawiam tych, którzy nas nie lubią"

- Dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński, zwracając się do użytkowników serwisu TikTok.

Publikacja: 21.10.2022 11:34

Prezes PiS Jarosław Kaczyński

Prezes PiS Jarosław Kaczyński

Foto: piotr_wawrzyk/TikTok

zew

Podczas organizowanych w drugiej połowie roku spotkań z wyborcami prezes Prawa i Sprawiedliwości zapowiadał większą aktywność swojej partii w internecie oraz apelował do jej działaczy o przejawienie inicjatywy na tym polu. Mówił, że młodzież jest pod wpływem smartfonów. - Tu wielkich możliwości nie mamy, ale będziemy prowadzili kontrakcje - zapowiadał Jarosław Kaczyński

Cztery dni temu pierwszy materiał na popularnym wśród młodzieży serwisie TikTok opublikował poseł PiS Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Polityka
Joanna Mucha: Trzecia Droga to był zły pomysł, powinniśmy od razu startować sami
Polityka
Sondaż partyjny: Utrwala się pozytywny trend dla KO i negatywny dla PiS
Polityka
Ambasador Izraela w MSZ. Poinformowano o przebiegu rozmowy
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Polityka
Karol Nawrocki przedstawił swoją wizję Unii Europejskiej. Jest reakcja Radosława Sikorskiego
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama