Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.09.2025 21:35 Publikacja: 14.05.2022 12:52
Su-27
Foto: Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej
O przebiegu prowadzonych ćwiczeń poinformowała w sobotę rosyjska Flota Bałtycka.
Ćwiczenia przeprowadzono dwa dni po tym, jak Finlandia ogłosiła plany złożenia wniosku o przyjęcie do NATO, a Szwecja prawdopodobnie pójdzie w jej ślady - takie posunięcie spowodowałoby rozszerzenie zachodniego sojuszu wojskowego, któremu prezydent Rosji Władimir Putin chce zapobiec.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W momencie rosnącego międzynarodowego niepokoju o sytuację humanitarną w Strefie Gazy coraz większa liczba doros...
Izraelskie czołgi pojawiły się w dwóch dzielnicach miasta Gaza, które znajdują się w pobliżu centrum miasta - in...
Mamy zdecydowanie zbyt mało środków antydronowych. I to jest luka w naszych zdolnościach obronnych - mówi w rozm...
Na dwóch odcinkach frontu Ukraińcy odnoszą sukcesy w kontratakach. Rosjanie odgrażają się, że zimą ruszą do kole...
Pierwsze pakiety amerykańskiej pomocy zbrojeniowej dla Ukrainy, przyznane przez administrację Donalda Trumpa na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas