Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.06.2021 10:03 Publikacja: 01.06.2021 10:01
Foto: Bloomberg
Wczorajsza sesja na warszawskiej giełdzie przebiegała w dość spokojnej atmosferze. Jej rezultatem był spadek indeksu WIG20 na zamknięciu o 0,13 proc. Dzisiaj co prawda na starcie notowań również mamy niewielkie ruchy głównego indeksu, ale na brak emocji nie można narzekać.
WIG20 w pierwszych minutach notował symboliczne zmiany. Kwadrans po rozpoczęciu notowań tracił 0,2 proc. Dużo więcej dzieje się na akcjach poszczególnych spółek. Outsiderem jest dzisiaj CD Projekt. Akcje tej firmy na dzień dobry traciły około 8 proc. po rozczarowujących wynikach za I kwartał. Na drugim biegunie w gronie największych firm jest Mercator Medical. Akcje tej firmy drożały w pierwszych minutach ponad 6 proc. po tym, jak firma przedstawiła szczegóły planowanego skupu akcji.
Na warszawskiej giełdzie zadebiutowała druga w tym roku firma. Jej założyciel planuje szybkie przejęcie na hiszp...
Zawieszenie broni dające perspektywę stabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie zostało z ulgą przyjęte przez in...
O 10 proc. więcej niż wynosiła cena akcji Arlenu w publicznej ofercie zapłacono za walor spółki w dniu jej debiu...
W odpowiedzi na możliwy koniec wojny na Bliskim Wschodzie indeksy w Warszawie ruszyły do odrabiania strat.
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Eskalacja konfliktu na Bliskim Wschodzie nie wywołała gwałtownych ruchów na krajowej giełdzie.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas