Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.02.2016 21:00 Publikacja: 04.02.2016 21:00
Foto: Bloomberg
Chodzi m.in. o ukraińską Westę i grupę Sadovaya oraz o chińskie JJ Auto. Powód? Żadna z nich nie opublikowała w wymaganym terminie raportu za rok obrotowy 2014. Zrehabilitowała się natomiast inna chińska spółka, Fenghua Soletech, która wreszcie pokazała swój raport za ten okres i w związku z tym w czwartek jej notowania zostały wznowione. Warto jednak pamiętać, że były zawieszone już od kilku miesięcy. Jednak przedtem nie cieszyły się dużym zainteresowaniem inwestorów, podobnie zresztą jak zdecydowana większość pozostałych zagranicznych emitentów. Na naszym rynku jest ich już 54. Gros z nich nie prowadzi w Polsce działalności operacyjnej i nie przeprowadzało oferty publicznej przy okazji debiutu. To właśnie w ich przypadku płynność jest najsłabsza.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Co prawda WIG20 zakończył piątkową sesję na minusie, ale cały tydzień i tak można zapisać do udanych. Prawdziwe...
Po rewelacyjnym pod względem stóp zwrotu I półroczu warszawskiej giełdy eksperci pozostają umiarkowanymi optymis...
Indeks polskich dużych spółek wreszcie wybił się z dziesięciotygodniowej konsolidacji i finiszował na najwyższym...
Platforma e-commerce Allegro zamknęła swoją debiutancką emisję obligacji z dużym sukcesem.
Po nieudanej wtorkowej próbie utrzymania nowego szczytu hossy przez WIG w środę zapał inwestorów do zakupów kraj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas