Reklama
Rozwiń
Reklama

Na czym da się zarobić do kolejnego Euro

Jesteśmy w trakcie Euro 2016. Zastanówmy się, które branże i firmy mogą przynieść inwestorom zyski do czasu startu Euro 2020.
Na czym da się zarobić do kolejnego Euro

Foto: Bloomberg

Cztery lata to dość długi okres inwestycji. W tym czasie wiele może się zdarzyć. Ale przypomnijmy, że w 2012 r. rekomendowano m.in. spółki informatyczne i technologiczne. I faktycznie, od początku czerwca 2012 r. do czerwca 2016 r. subindeks WIG-Informatyka wzrósł o ponad 50 proc.

Obecnie te firmy również są faworytami ekspertów. – Sektor nowych technologii wydaje się pewnym typem, gdyż opiera się bieżącej koniunkturze – ocenia Krzysztof Radojewski, dyrektor departamentu analiz rynkowych w Noble Securities.

Pozostało jeszcze 91% artykułu

-50% na pakiet subskrypcji RP.PL z NYT!

Skorzystaj z wiosennej promocji i ciesz się dwoma dostępami do najbardziej zaufanych źródeł informacji.

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Kliknij i przejdź do szczegółów

Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama