Aktualizacja: 26.10.2015 12:15 Publikacja: 26.10.2015 12:15
Dziś do godziny 16.15 w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej zwycięzcy aukcji częstotliwości 800 i 2600 MHz mogą składać wnioski o przyznanie rezerwacji zdobytego pasma. Mogą je także nadesłać pocztą.
Według naszych informacji do czasu publikacji tej wiadomości wpłynęły w UKE trzy wnioski. Wcześniej chęć odebrania i opłacenia pasma zadeklarowali Orange Polska, T-Mobile Polska oraz P4, operator sieci Play.
Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach chcemy rozmawiać o jeszcze silniejszym partnerstwie po...
Właściwe techniki prowadzenia auta pozwalają zredukować zużycie paliwa nawet o 25%. Oprócz tego, co jest równie...
Dzięki dyrektywie Women on Boards już we wszystkich krajach zwiększy się różnorodność płci we władzach. Na tej z...
Dwa dni, 44 wystąpienia, panele i dyskusje oraz ponad 700 uczestników – tak wyglądał VII Krajowy Kongres Forów S...
Na tegorocznych rekordowych targach Agrotech wspólne stoisko „Wieści Rolniczych” i „Rzeczpospolitej” stało się o...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas