Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.02.2016 11:11 Publikacja: 08.02.2016 11:11
Kraków, Warszawa i Wrocław znalazły się ponownie wśród stu najlepszych miejsc do inwestycji outsourcingowych na świecie.
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik PG Piotr Guzik
Co więcej Warszawa i Wrocław wyraźnie awansowały w zestawieniu.
Najlepszą w Europie lokalizacją do centrów outsourcingu nowoczesnych usług dla biznesu jest Kraków- wynika z najnowszego zestawienia Tholons 2016, w którym –jak zwykle czołówkę zdominowały miasta z regionu Azji i Pacyfiku. (Pierwszą trójkę tworzą Bangalore, Manila i Bombaj). Kraków, który ponownie- już po raz trzeci - zajął na tej liście 9. miejsce jest najwyżej ocenianym miastem spoza regionu Azji i Pacyfiku.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Linda Yaccarino rezygnuje ze stanowiska prezesa. Była prezesem platformy X przez dwa lata – informuje CNN. Na pl...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Minister cyfryzacji zapowiedział działania po skandalicznych wpisach Groka, chatbota Elona Muska, działającego n...
Dwie największe firmy rybackie Rosji dostały zakaz połowów na wodach Norwegii. Kutry i trawlery nie mogą też zaw...
Już obaj odwołani z rad nadzorczych ZE PAK i Cyfrowego Polsatu synowie miliardera cofnęli sądowe pozwy o unieważ...
Polska nieprzygotowana na zagrożenia ze strony dronów, Unia Europejska kontynuuje negocjacje z administracją Don...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas