fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Pałasz

Giełda

WIG20 na bocznym torze

WIG20 znów nie był w stanie poradzić sobie z górnym ograniczeniem trendu bocznego mimo dobrych nastrojów na innych giełdach. Bodźcem do zwyżek w piątek mogą być jednak wyniki...

Giełda

Dobry koniec tygodnia na giełdach

WIG20 ma za sobą udany tydzień, jednak od tygodni porusza się w monotonnym trendzie bocznym. Tymczasem indeksy akcji niemieckich i amerykańskich wspinają się na nowe rekordy.

Giełda

Przewlekły trend boczny na GPW

WIG20 nie zdołał wydostać się z trendu bocznego, w którym porusza się od kilku tygodni. Ryzyko spadku o kilkadziesiąt punktów mogą jednak ograniczyć dobre nastroje na głównych...

Giełda

Mocne otwarcie WIG20

Indeks dużych spółek otworzył się w czwartek luką, sięgając 2050 pkt. To najwyższy poziom od miesięcy.

Giełda

Będzie trudniej zarobić na akcjach

Rok 2020 ostatecznie dla wielu inwestorów okazał się całkiem udany, jednak charakteryzował się dużymi wahaniami nastrojów oraz indeksów. W nowym roku może być podobnie.

Giełda

Ryzyko podwójnego szczytu na WIG20

Po całkiem dobrej sesji we wtorek można było oczekiwać udanego dnia na GPW również w środę. Popyt znów dopisał, jednak nie udało się postawić kropki nad i.

Giełda

GPW: WIG20 idzie za ciosem

Nowy tydzień przynosi kontynuację zwyżek WIG20. Po kilkudziesięciu minutach poniedziałkowej sesji zwyżka sięga 0,7 proc.

Giełda

WIG20 gra na nerwach inwestorom

Po pierwszych kilkudziesięciu minutach poniedziałkowej sesji można było mieć nadzieję na powrót WIG20 powyżej ważnych poziomów. Jednak – nie tym razem.

Biznes

Benefit nie chce zamknięcia siłowni

Decyzja rządu o zamknięciu wszystkich obiektów sportowo-rekreacyjnych jest dla nas niezrozumiała i wydaje się nie do końca przemyślana – pisze w oświadczeniu zarząd Benefitu...

Giełda

Mocny start WIG20

Indeks dużych spółek rozpoczął poniedziałkową sesję od zwyżki o 1,2 proc., sięgając 1720 pkt.

Giełda

Przystanek po przecenie WIG20

Po dwóch dniach silnych spadków indeks krajowych dużych spółek w środę z rana zyskuje 0,6 proc. Zbliżył się w ten sposób do połowy czarnej świecy z poprzedniego dnia.

Giełda

Spokojnie na GPW, nerwowo na Zachodzie

Po udanych sesjach w Stanach Zjednoczonych i Azji europejskie indeksy z rana świeciły na zielono. Po południu nastroje się jednak wyraźnie pogorszyły na skutek słabego otwarcia...

Giełda

Rynek powoli ożywa

Touroperatorzy w pierwszych dniach lipca wznowią połączenia do kilku turystycznych krajów. Oferta będzie jednak mocno ograniczona.

Giełda

Optymizm inwestorów na GPW nieco opadł

Początek środowej sesji przynosi kontynuację wtorkowej zwyżki na fali optymizmu, który rozlał się po rynkach akcji na całym świecie. Dziś jednak chętnych do zakupów jest mniej.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA