fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Pałasz

Giełda

Przystanek po przecenie WIG20

Po dwóch dniach silnych spadków indeks krajowych dużych spółek w środę z rana zyskuje 0,6 proc. Zbliżył się w ten sposób do połowy czarnej świecy z poprzedniego dnia.

Giełda

Spokojnie na GPW, nerwowo na Zachodzie

Po udanych sesjach w Stanach Zjednoczonych i Azji europejskie indeksy z rana świeciły na zielono. Po południu nastroje się jednak wyraźnie pogorszyły na skutek słabego otwarcia...

Giełda

Rynek powoli ożywa

Touroperatorzy w pierwszych dniach lipca wznowią połączenia do kilku turystycznych krajów. Oferta będzie jednak mocno ograniczona.

Giełda

Optymizm inwestorów na GPW nieco opadł

Początek środowej sesji przynosi kontynuację wtorkowej zwyżki na fali optymizmu, który rozlał się po rynkach akcji na całym świecie. Dziś jednak chętnych do zakupów jest mniej.

Giełda

Poranne spadki w kierunku 1600 pkt

Początek piątkowej sesji przynosi cofnięcie WIG20 do okrągłego poziomu, wokół którego rozgrywa się walka popytu i podaży od kilku dni. Najsłabsze w WIG20 jest Dino Polska.

Giełda

Udany początek miesiąca na GPW

Od dłuższego czasu zmienność na WIG20 coraz mocniej się zawęża. Przez kilka ostatnich dni, a właściwie cały miniony tydzień, WIG20 poruszał się wokół poziomu 1500 pkt.

Giełda

Początek na GPW wyrównany

Pierwsze minuty środowej sesji nie przynoszą większej zmienności. Żadna ze stron nie zaznaczyła mocniej swojej obecności.

Giełda

Zniżki na GPW. Znów zyskują obligacje

Pierwsza sesja nowego tygodnia nie była pomyślna dla warszawskich inwestorów. GPW znalazła się pod presją czynników lokalnych, a także zewnętrznych. Z kolei w USA na otwarciu...

Giełda

Zdecydują wirus i Fed

Główne światowe indeksy akcji w środę kontynuowały odreagowanie po poniedziałkowych spadkach. WIG20 się jednak wyłamał.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA