Janusz Steinhoff

Karbownik, Steinhoff: Baltic Pipe – fakty i mity

Można podejrzewać celowe działanie, aby kontrakt norweski przygotowany przez rząd Jerzego Buzka umieścić na 20 lat w koszu, wraz z projektem Baltic Pipe. Konsekwencją była dominująca pozycja Gazpromu na naszym rynku.

Olechnowicz i Steinhoff: Zatrzymać zniszczenie Lotosu

Z niezrozumiałych dla nas względów rząd zdecydował się na transakcję wyjątkowo szkodliwą zarówno dla Skarbu Państwa, jak i bezpieczeństwa energetycznego – piszą były prezes Lotosu i wicepremier w rządzie Jerzego Buzka.

Problemy z Caracalem

Minister Obrony Francji, podczas wizyty w Bazie Lotniczej 105 Evreux,poinformowała, że planuje reformę instytucji, której zadaniem będzie przywrócenie sprawności technicznej sprzętu lotniczego.

Steinhoff o sporze Duda-Macierewicz: Potrzeba kompromisu

Negatywnie oceniam narastający konflikt między prezydentem Andrzejem Dudą a szefem MON Antonim Macierewiczem.

Ład w Bogdance

12 lipca w Lubelskim Węglu Bogdanka odbyło się pierwsze od kilkunastu lat referendum w sprawie wprowadzenia ładu korporacyjnego Grupy Enea w LWB.

Pseudo inżynieria finansowa zamiast restrukturyzacji górnictwa

Gościem programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE był Janusz Steinhoff wicepremier i minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka.

Polska Grupa Górnicza ratunkiem dla przemysłu?

Gościem programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE był Janusz Steinhoff wicepremier i minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka.

Recepta dla górnictwo

Stworzenie nowego programu restrukturyzacji spółek węglowych nie jest dziś trudne. Trudniej o wolę polityczną, by to zrobić ?– piszą twórcy reformy przeprowadzonej ?przez rząd Jerzego Buzka.