Grzegorz Hajdarowicz

Grzegorz Hajdarowicz: Polwykop

Rząd tak podkręca relacje z Unią, że ta, dbając o jej jedność, o jakiś fundamentalny porządek, nas z tej wspólnoty po prostu wykopie. Jak pijanego klienta, który wszystkich zaczepia i obraża.

Grzegorz Hajdarowicz: Polska i Brazylia. Tak odlegli i tak bliscy

Krajem, który pod koniec maja 1920 r. uznał niepodległość Polski i nawiązał z naszym państwem stosunki dyplomatyczne, była Brazylia.

Grzegorz Hajdarowicz: Koronawirus: Nikt nie chce słyszeć prawdy?

Rząd idzie na łatwiznę, zamyka kraj. Opozycja się pogubiła. Przedsiębiorcy głowią się, jak się ratować bez pieniędzy, bo skromna pomoc państwa będzie mało zauważalna.

Koronawirus: Konieczna natychmiastowa zmiana polityki

Ani Polski, ani Europy, ani świata nie stać na wyłączenie społeczne i gospodarcze. Nikt tego nie wytrzyma na dłuższą metę. To z pozoru oczywista prawda. Niestety tylko nieliczni wyciągają z niej wnioski.

Oświadczenie wydawcy "Rzeczpospolitej"

Większościowy akcjonariusz i przewodniczący rady nadzorczej Gremi Media SA, wydawcy „Rzeczpospolitej".

Oświadczenie Grzegorza Hajdarowicza

W nawiązaniu do konferencji prasowej ministra skarbu Dawida Jackiewicza w dniu 20 maja 2016 roku w sprawie złożenia do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w Ministerstwie Skarbu Państwa przy sprzedaży 49 procent udziałów spółki Presspublica przez należące do Skarbu Państwa Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” oświadczam: