fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Marek Wikiński: PO chce zapewnić immunitety winnym katastrofy smoleńskiej

W Sieci Opinii
Są sygnały o mataczeniu rządu Donalda Tuska w sprawie raportu komisji Millera o katastrofie smoleńskiej - twierdzi poseł SLD Marek Wikiński
Gdyby tak się stało, Donald Tusk dałby powód do przypuszczeń, że chce dotrwać do wyborów, aby osoby winne zaniedbaniom w organizacji lotu TU 154M otrzymały immunitet i nie mogły zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej - powiedział. - Coś jest na rzeczy w tym, że Platforma Obywatelska będzie chciała chować swoich urzędników za immunitetami parlamentarnymi.
Jego zdaniem, premier powinien doprowadzić do tego, by raport został opublikowany przed wyborami, a osoby winne tej katastrofy zostały zdymisjonowane. Wikiński odniósł się też krótko do sprawy smierci Barbary Blidy. Powiedział m.in.:
Mam nadzieję, że politycy nie będą kierować się w tej sprawie rachubami politycznymi. Z pierwszych wypowiedzi premiera wynika, że zależy mu na dalszym funkcjonowaniu Jarosława Kaczyńskiego w życiu publicznym. Tusk chce zbić kapitał na straszeniu PiS-em - powiedział poseł SLD.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA