fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Radosław Sikorski promuje egipską turystykę?

W Sieci Opinii
Wczoraj Radosław Sikorski zachęcał polskich turystów do spędzania wakacji w Egipcie i w Tunezji. Internauci pozostają sceptyczni
Mogę potwierdzić, że kurorty Egiptu są bezpieczne dla turystów, więc jeśli ktoś rozważał wakacje w Egipcie, to jest to najskuteczniejszy sposób pomocy gospodarce egipskiej, a co za tym idzie pomocy w przejściu do demokracji - powiedział szef polskiego MSZ.
Goście TVN24 przekonywali dziś, że to słowa nieodpowiedzialne, bo w Afryce Północnej nikt dziś turystom nie może zagwarantować bezpieczeństwa. Ministra skrytykował także rzecznik PiS - Adam Hofman:
Gdyby Nicolas Sarkozy namawiał Francuzów do spędzania wakacji w Egipcie czy Tunezji, a nie na Wybrzeżu Lazurowym, zostałby przez media zlinczowany.
Sceptyczni sa również internauci.
Net51 komentuje:
Ale jaja. Niebawem będzie zachecał do wyjazdu do Libii. Z kałachem po stronie rebeliantów... Dwa tygodnie mocnych wrażeń...
Sikorski promuję Egipską Turystykę. Komuś pomyliły się role - dodaje Sebek89.
Uważam, że marnujemy pieniądze z budżetu, a sprawami turystyki powinny się zajmować biura podróży. Poza tym Egipt jako państwo niestabilne nie jest w stanie zapewnić turystom bezpieczeństwa - tak jak nie zapewnił super mocny Mubara - napisała Dorota.
Kto jak kto ale pan Sikorski - komentuje niebieski700 - ma doświadczenie w rozmowach na temat demokracji w krajach islamskich. sprowadzał na drogę demokracji mudżahedinów w Afganistanie, a teraz rozpoczyna karierę w krajach arabskich. Do czego to może doprowadzić można się tylko domyślać i po cichu w domowych pieleszach kręcić sobie na głowę turban, to panowie, a panie szyjąc ekskluzywne burki. Niestety, my Polacy nie mamy szczęścia do politycznych elit.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA