fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Andrzej Morozowski: Kibicuję panu Kutzowi

W Sieci Opinii
Andrzej Morozowski uważa, że pozew sądowy, jaki złożą przeciw Kutzowi oskarżeni przez niego o morderstwo Ziobro i Kaczyński, to... zawracanie głowy. Kolejna odsłona hipokryzji w wykonaniu dziennikarzy TVN24
W programie "Tak jest!" redaktor Morozowski odniósł się do zarzutu morderstwa, jaki padł ze strony Kazimierza Kutza pod adresem Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że poseł Kutz, mówiąc o sprawie Barbary Blidy, powiedział w wywiadzie dla "Newsweeka" o byłym premierze i byłym ministrze sprawiedliwości:
Oni zamordowali niewinną kobietę!
W TVN24 Kazimierz Kutz wycofywał się, mówiąc o morderstwie "politycznym". Za to Morozowski udawał, że nic się nie stało.
Muszę powiedzieć, że kibicuję panu Kutzowi. On też w końcu może wytoczyć proces. To takie... zawracanie głowy - ocenił Morozowski.
Nie dziwi nas fakt, że TVN24 broni jednego ze swoich ulubieńców. Przypominamy jednak, że w stacji tej wielokrotnie domagano się wytoczenia procesów ludziom oskarżającym rząd o zdradę. Czyżby zarzut morderstwa był dla TVN24 mniej bulwersujący?
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA