fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Ewa Kopacz o Euro: Trochę optymizmu! Cieszmy się z tego, co mamy

W Sieci Opinii
Politycy PO mają bardzo optymistyczne spojrzenie na przygotowania do Euro 2012. Marszałek Sejmu Ewa Kopacz w trakcie dzisiejszego wystąpienia starała się tym zaskakującym optymizmem zarazić całe społeczeństwo
Cieszmy się z tego, co mamy. Każdy by chciał, byśmy mieli ot tak, na pstryknięcie palca, wybudowane wszystkie autostrady. Ale ci, którzy dzisiaj popędzają, za chwilę byliby recenzentami: "Nie taka nawierzchnia", "Coś pospiesznie nie zrobiono tak jak trzeba". Nie pospieszajmy, cieszmy się z tego, co mamy. Bo wydaje mi się, że mamy również powód do tego, żeby się chwalić.
Kopacz powiedziała także:
Przyjezdni kibice na pewno spotkają się z niewielkimi niedogodnościami, ale to nie zakłóci radości z przeżywania tej imprezy sportowej. Ich wrażenie będzie zupełnie inne, to wrażenie, które wyniosą ze stadionu, z tej atmosfery, którą tam zbudujemy. Po raz pierwszy nie chciałabym, żebyśmy byli tylko narzekającymi. Trochę optymizmu.
Pani marszałek, nasz optymizm ma swoje granice. Dziś zarwała się część sufitu w jednen z bram wejściowych na Stadion Narodowy. Mówi to Pani coś?
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA