fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Po raz pierwszy w mieście – cztery sylwestrowe noce

Fotorzepa, Darek Golik
W Alejach Jerozolimskich przez cztery noce i cztery dni będzie trwał sylwester. Zacznie się w piątek, skończy we wtorek. Czegoś podobnego w Warszawie jeszcze nie było.
Propozycja sylwestrowa Luztra znajdującego się vis-á-vis Muzeum Narodowego skierowana jest dla kochających nade wszystko muzykę dla robotów, czyli granie minimalistyczne, elektroniczne, industrialne. Niewielka, pociągnięta czarną farbą przestrzeń klubu będzie pasowała w sam raz do minimalizmu technicznego w wykonaniu niemieckiego didżeja Mikea Walla (występ jest w piątek). Jego „Vacuum Packed”, „Imperala” czy „The Swan” to eleganckie, miękkie techno.
W sobotę zagra DJ Theodor Zox z Kopenhagi. Na stronie www.oblik.net można poznać jego set „Silent City”. Trzeba przyznać, że jak na pochodną techno jest to muzyka, przy której... można posiedzieć. W podobnym stylu utrzymany jest także jego „Helical Spring” czy „Red Lines”. DJ Theodor Zox jest podobno niesamowicie perfekcyjny i potrafi pracować nad jednym utworem miesiącami. A gotową pracę prezentuje dopiero wtedy, gdy mu się w pełni podoba. To podejście do pracy być może Theodor ma po prostu w genach, w końcu w latach 70. ubiegłego stulecia didżejem był jego ojciec, który puszczał w klubach disco, funky i jazz.
W niedzielę dalszy ciąg noworocznej zabawy pt. „Hulaj dusza, piekła nie ma”. Zagrają: DJ Mike P, Hobby, Santa, Lil Bustard, Ciacho, Windmill. I jeśli ktoś dotrwa, to w poniedziałek czeka go prawdziwy sylwester. Wystąpią: DJ Ades, Bobass, Bshosa, Ciacho, Eli, Ganja Ninja, Hobby, Kim, Lil Bustard, Pete White, Philips, PT23, Santa, Sqnk i Windmill.
Wstęp na każdą imprezę 15 zł, w samego sylwestra – 60 zł. Karnet na wszystkie cztery nocne imprezy i After Party – 80 zł.
Luztro, Al. Jerozolimskie 6, 28.12-1.01
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA