fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Adria II do wzięcia

Przy ul. Jugosłowiańskiej Dom Development planuje postawić 656 mieszkań. Ceny mkw. lokalu w drugim etapie inwestycji zaczynają się od 7 tys. zł
Materiały Inwestora
230 lokali wybuduje Dom Development w drugim etapie inwestycji Adria przy ul. Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 7 tys. zł. Inwestycja będzie oddana pod koniec przyszłego roku
Docelowo przy ul. Jugosłowiańskiej deweloper planuje postawić pięć budynków (od pięciu do czternastu kondygnacji) z 656 mieszkaniami. Powstaną one w trzech etapach. Na razie w budowie są dwie pierwsze części osiedla. ?
Teraz deweloper wprowadza do sprzedaży drugi etap inwestycji, składający się z dwóch siedmiopiętrowych budynków. Najmniejsze zaplanowane w Adrii II mieszkanie to kawalerka na 33,6 mkw., największe, 114-metrowe, ma cztery pokoje. ?
Średnia cena mkw. lokalu to 7,8 tys. zł. Stawki wahają się od 7 do 8,64 tys. zł za mkw.?Jak podkreślają przedstawiciele Dom Development, większość lokali kwalifikuje się więc do rządowego programu dopłat do kredytów „Rodzina na swoim". ?
W drugim etapie osiedla deweloper zaplanował też jednopoziomową halę parkingową, do której prowadzą windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. W hali będzie 255 miejsc garażowych, z czego 235 – pojedynczych, które deweloper wycenił na 32,5 tys. zł. Droższe o 4 tys. zł są boksy ze schowkami.
Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach będzie 31 komórek lokatorskich, które kosztują 7,1 tys. zł. Deweloper zapowiada, że na terenie osiedla postawi parkowe ławeczki, będą też place zabaw dla dzieci.
Cześć lokali na parterach budynków będzie przeznaczona na punkty handlowo-usługowe, takie jak sklepy, restauracje czy kawiarenki. Autorem projektu osiedla jest pracownia Fajans Ścisło & Partnerzy Arcus. Wykonawcą zarówno I jak i II etapu osiedla jest firma Erbud.?
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA