fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

Projekt Yours Gallery

Michał Grochowiak
Yours Gallery
Blisko siedemdziesiąt fotografii zróżnicowanych tematycznie i technicznie wystawiło w warszawskiej galerii ponad dwudziestu autorów
Głównym kryterium doboru zdjęć była jakość i atrakcyjność obrazu. - Chcieliśmy zerwać z podziałami panującymi na polskim rynku fotografii, nie chcemy szufladkować autorów - mówią organizatorzy projektu. - Każde pokolenie ma swoich idoli i bohaterów, poszukujących nowej estetyki, dlatego też zachęcamy do spojrzenia na tę szeroką panoramę składającą się z już uznanych nazwisk i tych, które czekają dopiero na Państwa odkrycie - dodają.
Wśród zaproszonych autorów znaleźli się: Bownik, Kuba Dąbrowski, Przemek Dzienis, Michał Grochowiak, Tomasz Gudzowaty, Michał Jelski, Maciej Jeziorek, Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek, Adam Lach, Weronika Łodzińska, Kasia Majak, Rafał Masłow, Rafał Milach, Anna Orłowska, Adam Pańczuk, Łukasz Sokół, Kamil Strudziński, Szymon Szcześniak, Łukasz Trzciński, Wojtek Wieteska, Magda Wuensche, Zorka Project.
Projekt startuje już dziś o godz. 19:00 w Yours Gallery (Warszawa, Krakowskie Przedmieście 33) i potrwa do 9 stycznia 2011 r.
[link=http://www.gallery.yours.pl/]www.gallery.yours.pl[/link]
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA