fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Doradcy podatkowi

Są terminy egzaminów na doradców

www.sxc.hu
W lutym i marcu 2010 r. kandydaci na doradców podatkowych będą mieli do wyboru dziewięć terminów egzaminów ustnych
Cztery terminy przypadają na luty, a pięć na marzec. Tak zdecydowała przewodnicząca Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego (decyzja nr I/IV/2010 z 13 stycznia 2010 r.).
Chętni do zawodu, którzy mają za sobą zdany egzamin pisemny, będą mogli podchodzić do drugiej części sprawdzianu w ostatnim tygodniu lutego. Egzamin ustny będzie przeprowadzany od wtorku, 23 lutego, do piątku, 26 lutego.
Te osoby, które nie zgłosiły się na żaden z lutowych terminów, będą mogły przystąpić do egzaminu w marcu. Będzie to jednak możliwe pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie zawiadomią o swoich zamiarach sekretariat komisji.
Przypomnijmy, że zgodnie z przepisem § 13 ust. 1 rozporządzenia ministra finansów z 10 lipca 2002 r. (DzU nr 107, poz. 940) osoby ubiegające się o dopuszczenie do egzaminu muszą – nie później niż 30 dni przed wyznaczonym jego terminem – złożyć wniosek o dopuszczenie oraz wnieść opłatę egzaminacyjną.
W marcu egzaminy ustne będą przeprowadzane w pierwszej połowie miesiąca, mianowicie we wtorek, środę i czwartek, czyli 2, 3 i 4 marca, oraz w czwartek i w piątek, 11 i 12 marca.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA