fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Fantazja na dłoni

Archiwum organizatora
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci International Nail Art Championship odbędą się w niedzielę 7 grudnia w warszawskim hotelu Victoria. Towarzyszyć im będą VI Międzynarodowe Forum i Targi Pielęgnacji Paznokci Nails Professional 2008
W czasie forum i targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i techniki w manicurze. Producenci pokażą nowe kosmetyki, zestawy do pielęgnacji paznokci oraz nowoczesne akcesoria dla salonów kosmetycznych.
Wystawcy przygotowali pokazy i promocje, w programie znalazły się też prezentacje nowości i pokazy trendów w pielęgnacji paznokci. Od rana do rywalizacji przystąpią uczestnicy Międzynarodowych Mistrzostw Zdobienia Paznokci International Nail Art Championship.
– Targi Nails Professional skupiają co roku specjalistów i światowe autorytety w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci. To dobra okazja do zaprezentowania firmy i wymiany doświadczeń – mówi Ewa Woś-Wasilewska, redaktor naczelna magazynu „Paznokcie”, który jest patronem medialnym imprezy.
Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10 – 17 w hotelu Victoria, ul. Królewska 11 w Warszawie.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA