fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Z rządem Tuska nawet na Księżyc

"Gazeta Wyborcza" relacji ze spotkania grupy G-20 w Waszyngtonie dała tytuł "Kapitalizm - tak, wypaczenia - nie". Z treści artykułu wynika, że aby na świecie było więcej kapitalizmu, przywódcy najważniejszych krajów postanowili zwiększyć kontrolę nad finansami świata. PRL musiała być w takim razie krajem czystego kapitalizmu, w końcu tam rząd kontrolował 100 procent finansów.
W "Polsce" raport o nietolerancji wśród dzieci. "Inny kolor skóry jest, zdaniem uczniów, przyczyną szykanowania równieąników" - czytamy. Ciekawe, jaki kolor skóry mają w takim razie dla Platformy politycy PiS.
"Dzięki rządowi Tuska Polska będzie piłkarskim mistrzem świata" - mówi Tomasz Arabski na łamach "Dziennika". Zdaniem szefa Kancelarii Premiera sprawią to stadiony Orlik w każdej gminie. Panie ministrze, w każdej gminie także pędzi się u nas księżycówkę, ale to nie znaczy, że Polacy wkrótce wylądują na Księżycu.
Premier Tusk w "Fakcie" wylicza 25 sukcesów swojego rządu. Dziwnym trafem większość z nich to sukcesy, które rząd ma dopiero odnieść w latach 2009-2014. To dobra lekcja dla wszystkich pracujących Polaków - czemu by nie zażądać wypłaty za pracę, którą wykonamy (albo nie) za dwa lata albo cztery?
W "Super Expressie" poradnik "Sprawdź, kiedy wytrzeźwiejesz". Przyda się i ministrom, i wyborcom.
[ramka][link=http://blog.rp.pl/gociek/2008/11/17/z-rzadem-tuska-nawet-na-ksiezyc/]Skomentuj[/link][/ramka]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA