fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czarna dziura Europy

Nowy raport Amnesty International o szalejącej w Polsce nietolerancji, homofobii, ksenofobii i feministkofobii pozwala wyjaśnić wiele wstydliwych tajemnic. Nikt nie rozumiał na przykład, dlaczego ulice polskich metropolii są nieustannie zakorkowane. Teraz wiadomo, że to przez niekończące się sznury ciężarówek wiozących homoseksualistów do gułagów.
Budowa autostrad została wstrzymana celowo, żeby parady równości nie miały po czym chodzić. Place budowy stadionów na Euro 2012 świecą pustkami, gdyż wszystkie drogi dojazdowe zablokowane są przez kolumny zakutych w kajdany islamskich terrorystów, których siepacze CIA przywieźli potajemnie do więzień na Suwalszczyźnie, a teraz prowadzą do kopania rowów na tarczę antyrakietową. Ksenofobiczna, rozwydrzona tłuszcza Polaczków zgromadzona na trasach przemarszu lży jeńców słowami "bisurman", "pohaniec", rzuca w nich wieprzowiną i demonstracyjnie się modli, wrogo wymachując krucyfiksami.
Sytuacja dyskryminowanych polskich kobiet jest jeszcze gorsza: ścigane przez katolickie bojówki antyaborcyjne muszą salwować się ucieczką do Irlandii lub podziemnych schronów. Ale i stamtąd nietolerancyjny rząd chce je wykurzyć – stąd decyzja o budowie w Warszawie drugiej linii metra. Co gorsza, mimo nacisku Europy żadna z kobiet nie została na razie ani prymasem, ani nawet najmniej choćby ważnym metropolitą. Zamiast tego muszą znosić niewybredne awanse mężczyzn, nieustannie próbujących się z nimi żenić.
Amnesty International zdemaskowała wiele patologii, ale niestety nie wszystkie. Nie wspomniała o prześladowaniu byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który dwa lata myślał, że jest podsłuchiwany, ale, jak się okazało, nie był. Rezygnacja z inwigilacji jest w jego przypadku wyraźnym łamaniem praw człowieka, premiera i obywatela. Z kolei nagana udzielona ostatnio posłowi Palikotowi przez Platformę wyraźnie pokazuje, że wciąż brak u nas tolerancji dla zabawnych inaczej.
Z raportu wynika, że Polska to czarna dziura Europy – na naszych ziemiach w tajemniczych okolicznościach znika wolność, równość i braterstwo. To dobra wiadomość dla rządu. Wreszcie będzie mógł jasno wytłumaczyć, co wessało także wszystkie obiecane cuda.
Skomentuj na blog.rp.pl/gociek
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA