fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy walczą o domowe biura małych firm

Od 43 do 86 zł wahają się miesięczne abonamenty operatorów komórkowych w Polsce z uniwersalnym pakietem usług dla małych firm.
Bloomberg
Od 43 do 86 zł wahają się ceny uniwersalnych abonamentów za usługi telekomunikacyjne dla małych przedsiębiorstw.

Trwa wyścig operatorów komórkowych o najmniejszych i najliczniej reprezentowanych przedsiębiorców – tzw. SOHO. Nie ma miesiąca, by któryś z telekomów nie zmodyfikował oferty pod ich kątem.

W marcu nowy Jump! Pro firma pokazał T-Mobile Polska, pod koniec kwietnia – ze startem kampanii odświeżającej markę – wyszedł z propozycją Orange, a 21 maja Play. Najbliższa środa ponownie należeć będzie do T-Mobile, który zacznie promocję pakietów dla firm za 24 zł (adresowanych do dotychczasowych klientów).

Niewykluczone, że nową ofertę dla małych firm pokaże też Polkomtel (Plus). Jak powiedział nam prezes Cyfrowego Polsatu i członek zarządu Polkomtela Tomasz Gillner-Gorywoda, nowa propozycja dla segmentu „stanęła na zarządzie".

Operatorzy konkurują o REGON-owców też ceną i zawartością abonamentów. Oferty dla małych i często domowych biznesów od wiosny niemal obowiązkowo obejmują półroczne okresy bez opłat i – już na stałe – relatywnie spore paczki mo...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA