fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Tomaszewski: Będę popierał rząd, nawet jeśli mnie nie przyjmą

Jan Tomaszewski
Fotorzepa, Bartłomiej Żurawski
Jan Tomaszewski potwierdził, że chce przystąpić do Platformy Obywatelskiej. Były poseł Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że będzie popierał rząd Ewy Kopacz, nawet jeśli nie zostanie przyjęty. Dziś partia podejmie decyzję w tej sprawie

Przechodząc do Platformy Obywatelskiej Tomaszewski chce zadeklarować swoje poparcia dla działań Ewy Kopacz, która "wzięła na garb i na klatę błędy poprzedników". Były poseł PiS pozytywnie ocenił również stanowisko premier w sprawie sytuacji na Ukrainie.

- Pierwszym i jedynym celem, jest to, żeby moim wyborcom, Polakom było lepiej. Bardzo mi się to w wystąpieniu pani – wtedy jeszcze marszałek – podobało, że najpierw nasz dom, nasze bezpieczeństwo. Teraz mówi praktycznie to samo: „nie wypowiadajmy wojny" – powiedział w TVP Info Tomaszewski.

Jednocześnie były bramkarz polskiej reprezentacji powiedział, że wciąż ceni Jarosława Kaczyńskiego. Lidera PiS nazwał Kazimierzem Górskim polskiej polityki. – Nie oceniam całej formacji, tylko Kaczyńskiego – powiedział.

– On jest otoczony ludźmi, którzy są w opozycji. Nic nie robią, tylko krytykują. Ja uważam, że premier Kaczyński dojrzał do tego, aby przejąć władzę, ale PiS-owi jest wygodnie być w opozycji – dodał Tomaszewski.

Źródło: TVP Info
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA