fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TVN publikuje prognozy i czeka na inwestora

TVN przygotowujący się do zmiany właściciela - w październiku ITI i Grupa Canal+ ogłosiły, że chcą sprzedać kontrolny pakiet 51 proc. udziałów w spółce.
Fotorzepa, Robert Gardzin?ski Robert Gardzin?ski
Szukająca nowego kluczowego inwestora telewizyjna grupa opublikowała prognozy wyników finansowych.

Komunikat ma prawdopodobnie związek z prowadzonymi już rozmowami o ewentualnej sprzedaży kontrolnego pakietu mediowej spółki. Od środy w Barcelonie trwa coroczna branżowa konferencja TMT Morgan Stanley Conference, w której – według naszych informacji – biorą udział także przedstawiciele TVN. Niewykluczone, że trwają tam rozmowy z potencjalnymi inwestorami.

TVN przygotowujący się do zmiany właściciela (w październiku ITI i Grupa Canal+ ogłosiły, że chcą sprzedać kontrolny pakiet 51 proc. udziałów w spółce), na pewno ma już przygotowane dla zainteresowanych zakupem firm pakiet strategicznych informacji zawierających prognozy.

W takiej sytuacji nie powinno dziwić upublicznienie szacunków dla polskiego rynku i  samej spółki na najbliższe lata. Jak podawał niedawno Markus Tellenbach, prezes TVN, potencjalnych chętnych do zakupu spółki jest nawet dwunastu. Z informacji „Rzeczpospolitej" wynika, że teraz jest ich już więcej, bo „około piętnastu". Są wśród ni...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA