fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Wokalistka The Cranberries Dolores O'Riordan pobiła stewardessę

Dolores O'Riordan/ Fot. Alterna 2. Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Wikimedia Commons
Dolores O'Riordan, wokalistka zespołu The Cranberries, została aresztowana. Miała zaatakować stewardesę podczas lotu z USA do Irlandii. Piosenkarka spędzi dobę w areszcie.
Do incydentu doszło w czasie lotu z Nowego Jorku do Shannon w Irlandii. Jak informuje portal tvn24.pl powołując się na informacje "Irish Times", dwadzieścia minut przed wylądowaniem Dolores O' Riordan opuściła swoje miejsce. Na prośbę stewardessy, by usiadła, piosenkarka ją zaatakowała.
Pobita przez wokalistkę The Cranberries stewardessa trafiła do szpitala z podejrzeniem złamania stopy. Dolores O'Riordan została zatrzymana przez policję na lotnisku w Shannon i przewieziona na komisariat w celu złożenia zeznań. Prawdopodobnie spędzi tam dobę.
Rzecznik prasowy linii lotniczych, którymi podróżowała artystka, potwierdził jedynie, że na pokładzie samolotu doszło do "incydentu", jednak nie podał żadnych szczegółów. Sprawę bada teraz irlandzka policja.
Dolores O'Riordan pochodzi z Limerick w Irlandii. W 1990 roku, mając 18 lat, trafiła do zespołu The Cranberries. Obecnie gwiazda mieszka w Howth w hrabstwie Dublin z mężem i czwórką dzieci.
Źródło: tvn24.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA