fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Linklaters doradcą CBRE Global Investors ESCF

Prawnicy z kancelarii Linklaters reprezentowali fundusz CBRE Global Investors European Shopping Centre Fund w związku z nabyciem centrum handlowego Galeria Mazovia w Płocku.
Kancelaria Linklaters była odpowiedzialna za wszystkie aspekty prawne transakcji, począwszy od strukturyzacji poprzez analizę prawną, przygotowanie i negocjowanie dokumentów transakcyjnych, zagadnień związanych z finansowaniem, aż do pomyślnego jej zamknięcia. Ponadto dział podatkowy kancelarii zadbał o obsługę podatkową inwestycji.
W prace nad transakcją zaangażowany był warszawski zespół kancelarii Linklaters koordynowany przez Janusza Dzianachowskiego, radcę prawnego specjalizującego się w zagadnieniach rynku nieruchomości i wspierany przez Tomasza Trystułę, prawnika z działu nieruchomości.
Janusz Dzianachowski powiedział o transakcji: Jesteśmy zaszczyceni, ze mogliśmy pomagać CBRE Global Investors ESCF w pierwszej inwestycji w centra handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Galeria Mazovia to świetnie funkcjonujący biznes, który doskonale wpisuje się w portfolio klienta.
Kancelaria Linklaters już wcześniej pracowała na rzecz funduszu zarządzanego przez CBRE Global Investors inwestującego w centra logistyczne w Polsce.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA