fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowy prawnik wzmocni zespół kancelarii K&L Gates

Zdzisław Patryk Galicki
Informacja Prasowa
Z początkiem czerwca do grona prawników kancelarii K&L Gates dołączył radca prawny Zdzisław Patryk Galicki jako Of Counsel w zespole Nieruchomości.
Mec. Galicki przeszedł do K&L Gates z wiodącej międzynarodowej kancelarii prawnej. Będzie to istotne wzmocnienie Praktyki Nieruchomości biura K&L Gates.
Zdzisław Patryk Galicki, radca prawny, praktykuje w zakresie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć oraz nieruchomości. Przed rozpoczęciem współpracy z K&L Gates kierował praktyką korporacyjną, fuzji i przejęć oraz nieruchomości w polskim biurze międzynarodowej kancelarii. Doradzał w kilkudziesięciu wielomilionowych transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości biurowych i centrów handlowych na terenie całej Polski, a także w leasingu nieruchomości, finansowania oraz refinansowania inwestycji. Przeprowadził również szereg transakcji fuzji i przejęć zarówno w Polsce, jak i na skalę międzynarodową.
„Zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami są dziedziną niezwykle ważną dla naszej praktyki. Rozszerzenie i wzmocnienie praktyki nieruchomości stanowi jeden z istotnych elementów strategii naszej kancelarii" powiedział Maciej Jamka, Partner ds. Administracyjnych warszawskiego biura kancelarii K&L Gates.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA