fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Bezpłatna pomoc prawna

Bezpłatne porady dla rodziców

www.sxc.hu
Ruszył cykl porad i czatów pn. Narada Rodzinna. W ramach akcji eksperci Kancelarii Premiera odpowiedzą na facebook'u na pytania dotyczące uprawnień rodzicielskich.

Dla kogo?

Narada rodzinna jest dla tych, którzy szukają informacji w ważnych dla rodziny sprawach. Cykl koncentruje się wokół rodziny, a wśród różnorodnych porad każdy znajdzie coś dla siebie.
Akcja składa się z 2 części: porad, publikowanych co tydzień i czatów z rządowymi ekspertami, przeprowadzanych co miesiąc.
Każdy miesiąc to inna tematyka porad. Podsumowaniem tematów z całego miesiąca będzie czat. Kancelaria Premiera chce, aby internauci nie tylko otrzymali garść praktycznych informacji o polityce prorodzinnej, ale mogli też zadać pytania ekspertowi i otrzymać od razu odpowiedź.

Co czwartek nowa porada

W każdy czwartek na stronie na Facebooku będą publikowane praktyczne porady dla rodzin, dotyczące między innymi urlopów rodzicielskich, opieki nad dzieckiem i różnych ułatwień dla rodzin. W kwietniu eksperci zajmą się rozmowami na temat uprawnień urlopowych dla rodziców.

Czat z ekspertem na koniec miesiąca.

Rządowi eksperci podczas czatu chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą, jak stosować przepisy w praktyce. Kancelaria Premiera zaprasza zainteresowanych zorganizowaniem czatu z rządowym ekspertem na swoim profilu na Facebooku oraz do kontaktu pod adresem naradarodzinna@kprm.gov.pl
W poprzedniej edycji rządowi eksperci udzielili 258 odpowiedzi

Jak było w 2013 roku?

W ubiegłym roku podczas Narady rodzinnej rządowi eksperci udzielili 258 odpowiedzi. W 3 tygodnie przeprowadzili 8 czatów. Największe emocje wzbudził czat o urlopie rodzicielskim - eksperci odpowiedzieli wtedy na 125 pytań. W tym roku zmieniono nieco formułę cyklu i poszerzono ją o cotygodniowe porady.
Więcej o rządowym wsparciu dla rodziny na www.rodzina.gov.pl
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA