fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wywiady i opinie

Święta w samolocie

Fotorzepa, Waldemar Kompała
Jeszcze nie jest za późno żeby uciec przed świąteczną gorączką, korkami i ... wielkim obżarstwem.
Tak jak w każdej dziedzinie handlu tak i w lotnictwie IV kwartał a w szczególności okres przedświąteczny to okres największych przychodów. Linie rozkładowe wychodzą z założenia, że chcąc podróżować między 15 grudnia a 15 stycznia jesteśmy skłonni zapłacić dużo więcej ponieważ chcemy być z bliskimi.
A co z tymi którzy jednak wolą spędzać święta na plaży ? Co z tymi których strojenie choinki stresuje bardziej niż przyjemność z kolacji wigilijnej?
Okazuje się, że ciekawe oferty można znaleźć u przewoźników oferujących loty czarterowe.
Przykładem może być lot do Mombasy (Kenia) oferowany przez TUI wylot 21.12 powrót 28.12 za 997 PLN lub powrót 04.01.2014 – dla tych którzy chcą przywitać nowy rok pod palmą – za 1297PLN
Atrakcyjną ofertę można znaleźć też u tanich przewoźników. Kiedy większość rodaków wraca do domu i płaci za bilety najwyższe taryfy to dla wylatujących ceny są bardzo korzystne (od 99 PLN w jedna stronę)
Najdrożej zapłacimy u tradycyjnych przewoźników rozkładowych którzy ze wzglądu na specyfikę i złożoność siatki połączeń w tym okresie nie oferują zniżek ani promocji.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA