fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Plany spółki Robyg

City Apartments
Materiały inwestora
Pozwolenie na budowę piątego etapu inwestycji City Apartments na warszawskim Żoliborzu dostał Robyg. Firma planuje zakup kolejnych działek.
W kolejnej części inwestycji City Apartments deweloper wybuduje lokale mieszkalne i  użytkowe wraz z infrastrukturą. W sumie powstanie108 lokali. Prace budowlane już się rozpoczęły.
Łącznie na osiedlu City Apartments Robyg wybuduje ok. 1200 lokali o powierzchni od 30 do 130 mkw. Ceny mieszkań w inwestycji zaczynają się od 6390 zł za mkw.
- To kolejne pozwolenie na budowę mieszkań w Warszawie, które uzyskaliśmy w ostatnich tygodniach. To bardzo dobry znak. Chcemy utrzymać wysoki poziom lokali w ofercie. Po trzech kwartałach tego roku podpisaliśmy umowy na sprzedaż 1181 lokali, co jest rekordem w historii firmy - komentuje Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg. Przekroczenie planu sprzedaży w 2013 roku jest więc wielce prawdopodobne. W całym roku 2013 zamierzamy osiągnąć poziom ponad 1500 lokali - dodaje.
W listopadzie spółka przyjęła plan inwestycyjny na następne trzy lata, który zakłada przeznaczenie do 150 mln zł na zakup nieruchomości pod kolejne inwestycje w Warszawie.
- Jednocześnie podwyższony został plan sprzedaży - właśnie do 1500 lokali w 2013 roku oraz w kolejnych latach. Przystąpiliśmy już do realizacji założonej strategii. Podpisaliśmy kolejną umowę na zakup nieruchomości w Warszawie - mówi Oscar Kazanelson.
Na działce w Wilanowie deweloper chce wybudować ok. 750 lokali.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA