fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

SSO coraz większe

Fotorzepa, Pasterski Radek PR Pasterski Radek
W prace organizacji włączyła się kolejna firma, PPG Deco Polska, producent farb, lakierów i chemii budowlanej, część koncernu PPG Industries.
- Postęp techniczny, nieustannie zmieniające się technologie i wdrażane innowacje w produktach fasadowych, w tym systemach ETICS, obligują producentów do szerzenia specjalistycznej wiedzy odnośnie do prawidłowego stosowania produktów – stwierdza Sławomir Majchrowski, prezes PPG Deco Polska.

Prezes zarządu SSO Jacek Michalak podkreśla, że jednym z celów władz stowarzyszenia jest powiększanie go o kolejne firmy. Dziś w SSO działa jest 21 podmiotów. - Czynimy starania, by następne firmy weszły do naszego grona i krzewiły wiedzę o rosnącej roli systemów ociepleń w budownictwie, szczególnie w kontekście zwiększających się wymagań w dziedzinie energooszczędności - mówi Jacek Michalak.

W Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń działają: Alpol Gips, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol Polska, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Atlas, Henkel Polska, Knauf Bauprodukte, Koelner, Lakma, Mapei Polska, MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS), PPG Deco Polska, Quick-mix, Saint-Gobain Construction Products Polska/Weber, Sto-ispo, Termo Organika i Textilglas Polska.

SSO to organizacja branżowa polskich producentów systemów ETICS. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Inicjatywy podejmowane przez SSO wspierają rozwój energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń. Organizacja działa od 2003 roku.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA