Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.09.2015 07:43 Publikacja: 27.09.2015 19:26
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski
Tegoroczne egzaminy wstępne na aplikację adwokacką i radcowską wypadły na tle ostatnich lat nie najlepiej. Jak wynika z wstępnych danych statystycznych (te indywidualne będą jeszcze ogłaszane), test mogło zdać 38 proc. kandydatów do palestry i 33 proc. do samorządu radcowskiego. W ubiegłych latach te wyniki kształtowały się około 50 proc. Słabsze były tylko w 2010 r. (33 proc. zdało na adwokacką, 25 proc. na radcowską).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie opublikował stanowisko w sprawie nowych przepisów dotyczących egz...
Prawie milion wniosków o rentę wdowią wpłynęło do ZUS. Z kolei do KRUS nieco ponad 121 tys. Tak wynika z danych...
Najlepszą uczelnią publiczną, która uczy prawa, podobnie jak w zeszłym roku, jest Uniwersytet Jagielloński w Kra...
Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego stwierdziła ważność wyborów prezydenckich. Orze...
Od wtorku 1 lipca w aplikacji mObywatel można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić utratę lub usz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas