Rozporządzenia Rady Ministrów
(poz. 773 – 774):
- z 24 czerwca zmieniające rozporządzenie w sprawie ustalenia morskich i stałych lotniczych przejść granicznych oraz rodzaju ruchu dozwolonego przez te przejścia,
- z 25 czerwca w sprawie wyodrębnienia akcji i udziałów stanowiących własność Skarbu Państwa do zasobu majątkowego przeznaczonego na zaspokojenie roszczeń z tytułu poręczeń i gwarancji udzielanych przez Skarb Państwa; obydwa od 23 lipca.
Rozporządzenie prezesa Rady Ministrów
(poz. 775) z 2 lipca zmieniające rozporządzenie w sprawie czasu pracy pracowników urzędów administracji rządowej; od 23 lipca.
Rozporządzenia ministrów
(poz. 776 – 777):
- rolnictwa i rozwoju wsi z 25 czerwca w sprawie środków dopuszczonych do skażania alkoholu etylowego,
- spraw wewnętrznych i administracji z 12 czerwca zmieniające rozporządzenie w sprawie ustalenia dodatkowych lotniczych przejść granicznych; obydwa od 23 lipca.Wyroki Trybunału Konstytucyjnego (poz. 778 – 779) stwierdzające niezgodność z konstytucją:
- art. 4 ust. 1, 3 i 5 ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji (K 23/07); przepis utraci moc 9 lipca 2009 r.,
- art. 398 [6] § 2 i 3 kodeksu postępowania cywilnego; przepis utracił moc 8 lipca.
Zobacz treść DZ.U. nr 120