fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rzecz o prawie

Dobry zawód, dobre życie - o książce adwokat Joanny Parafianowicz

materiały prasowe
Jak odnaleźć się w czasach, w których jest dużo prawników stanowiących dla siebie konkurencję, czerpać radość z wykonywania zawodu i dzięki temu pomagać innym ludziom – o tym jest książka „Jeśli chodzi o prawo, to mogę doczytać".

Autorka to adwokatka, kobieta spełniona zawodowo i żyjąca w udanym związku. To nie jest postać do kolejnego serialowego tasiemca z akcją w środowisku prawników. Od takiej osoby możemy się dowiedzieć, jak wygląda życie kobiety, która odnalazła się jako adwokat. Świat, w którym się porusza, ma wiele kolorów i składowych.

Ktoś, kto wyjdzie z założenia, że książka napisana przez prawnika musi być o paragrafach, rozprawach, trudnych negocjacjach i sprawach z mniejszymi lub większymi pieniędzmi w tle, może się pozbawić ciekawej lektury. Joanna Parafianowicz przedstawia rzeczywistość w której się porusza, w różnych odsłonach – np. miłość i prawo, zaufanie, przyjaźń z klientem, wygląd, krytyka i hejt.

Lekturę można zalecić wszystkim paniom , nie tylko prawnikom, ale również panom, szczególnie tym, których widzenie otaczającego ich świata wymaga pewnej korekty.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA