fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rynek pracy

Praca marzeń. Hotel na Malediwach szuka pracownika

Adobe Stock
Luksusowy hotel na Malediwach szuka sprzedawcy książek. Płaca nie jest oszałamiająca, ale za to jest dużo wolnego czasu i darmowe mieszkanie na rajskiej wyspie.

Pięciogwiazdkowy hotel Soneva Fushi na Malediwach szuka kogoś, kto będzie sprzedawać książki zamożnym turystom przyjeżdżającym tam na wakacje.

Księgarnia hotelowa należy do znanego brytyjskiego księgarza i wydawcy Philipa Blackwella.

Kandydat, który wygra rekrutację, będzie nocować niedaleko hotelowego kompleksu, składającego się z luksusowych domków ukrytych na prywatnej wyspie. Poza sprzedawaniem książek ma także prowadzić blog "o życiu sprzedawcy książek na opuszczonej wyspie", a także prowadzić sesje czytania dla dzieci oraz warsztaty z kreatywnego pisania dla dorosłych. Blackwella powiedział dziennikowi "The Guardian", że praca jest dla młodych ludzi pełnych pasji i bardzo kreatywnych. - Gdybym miał znów 25 lat, to na pewno spróbowałbym - dodał.

Zwycięzca rekrutacji spędzi na rajskich Malediwach co najmniej trzy miesiące.

Blackwell przyznał, że "wynagrodzenie jest śmieszne, ale dodatkowe świadczenia nie mają sobie równych". Księgarz będzie m.in. mógł korzystać ze wszystkich atrakcji luksusowego hotelu, w którym za zwykły jednoosobowy pokój trzeba zapłacić 2 tysiące dolarów, a za sześciopokojową wille ze SPA i basenem nawet 26 tys. dolarów za noc.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA