fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawny artykuł sponsorowany

Nowy partner w kancelarii Allen & Overy

Kancelaria Allen & Overy informuje, że 1 lipca 2015 r. do grona partnerów dołączyła prof. Krystyna Szczepanowska-Kozłowska, która stanie na czele Działu Własności Intelektualnej.

Prof. Szczepanowska-Kozłowska jest specjalistą z dziedziny prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii. Posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie procesowych, jak i nieprocesowych spraw dotyczących w szczególności patentów, znaków towarowych, praw autorskich, nieuczciwej konkurencji, a także ochrony danych osobowych. Prof. Szczepanowska-Kozłowska reprezentuje również klientów w postępowaniach sądowych w sporach gospodarczych i arbitrażowych. Jej nominacja wzmocni również międzynarodową grupę Allen & Overy zajmującą się prawami własności intelektualnej, zwłaszcza w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kancelaria Allen & Overy w Warszawie posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi projektów dotyczących własności intelektualnej, jednakże Pani Profesor z pewnością przyczyni się do dalszego wzmocnienia zespołu i zwiększenia jego możliwości w zakresie obsługi kluczowych klientów, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

Mec. Jacek Michalski, partner w dziale korporacyjnym Allen & Overy komentuje: „Warszawska kancelaria posiada solidne podwaliny do wypracowania kompleksowej oferty w zakresie własności intelektualnej dla klientów z kraju i zagranicy w jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Wiemy, że międzynarodowe korporacje przywiązują dużą wagę do tego, by ich doradcy mieli silny, lokalny zespół ds. własności intelektualnej w regionach, w których prowadzą działalność, a Europa Środkowo-Wschodnia jest jednym z takich kluczowych obszarów.

Prof. Szczepanowska-Kozłowska komentuje: „Z przyjemnością dołączam do tak świetnego zespołu prawników kancelarii Allen & Overy. Mam nadzieję, że moja obecność przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno praktyki własności intelektualnej, jak i kancelarii.

Mec. Arkadiusz Pędzich, partner zarządzający Allen & Overy w Warszawie oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dodaje: „W ramach swojej globalnej strategii Allen & Overy przewiduje rozbudowę zespołu ds. praw własności intelektualnej i dlatego jest nam niezmiernie miło powitać Panią Profesor w naszych szeregach. Jest ona świetnym prawnikiem, nauczycielem młodych prawników i idealną osobą, by przyczynić się do rozwoju lokalnego, regionalnego i globalnego zespołu ds. własności intelektualnej.

Dalszych informacji udziela Dominika Tłuchowska, dominika.tluchowska@allenovery.com, tel. +48 22 820 6147.

Informacja dla dziennikarzy:

  1. Allen & Overy to międzynarodowa firma prawnicza zatrudniająca około 5.000 pracowników, w tym ok. 525 partnerów, w 46 biurach zlokalizowanych na całym świecie.
  2. Odniesienia do Allen & Overy w powyższym tekście oznaczają Allen & Overy LLP oraz/ lub podmioty powiązane.
  3. Termin „partner” oznacza członka Allen & Overy LLP, pracownika lub konsultanta posiadającego równoważną pozycję oraz kwalifikacje, lub też osobę o równoważnym statusie w jednym z podmiotów powiązanych Allen & Overy LLP.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA