fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Od listopada nagrody za paragony

123rtf
Ministerstwo Finansów podpisało właśnie umowę z firmami, które zorganizują loterię paragonową za 7,4 mln zł.

Przygotowaniem i kompleksową obsługą Loterii Paragonowej zajmie się wybrane w przetargu konsorcjum firm Unique One Sp. z o.o. oraz Nuorder Sp. z o.o. Zgodnie z podpisaną wczoraj umowa, loteria ruszy 1 października 2015 r., a pierwsze losowania nagród odbędą się w listopadzie – pisze w komunikacie Ministerstwo Finansów .

Loteria Paragonowa będzie zachęcała do brania paragonów. Każdy, kto skończył 18 lat, będzie mógł wziąć w niej udział, rejestrując na specjalnej stronie internetowej paragon fiskalny wystawiony na kwotę co najmniej 10 zł. Losowanie nagród planowane jest raz w miesiącu. Co miesiąc do wygrania będzie nagroda główna – samochód osobowy Opel Astra oraz notebooki i tablety. Przewidziano też tablety dla przedsiębiorców, którzy wystawili zwycięski paragon premiowany nagrodą główną. Dodatkowo raz na kwartał odbędzie się losowanie spośród paragonów pochodzących z premiowanej branży. Nagrodami specjalnymi w tych losowaniach będą Ople Insignia.

Po podpisaniu umowy konsorcjum ma trzy pełne kalendarzowe miesiące na przygotowanie i uruchomienie Loterii Paragonowej. Wykonawca loterii będzie odpowiedzialny za jej zorganizowanie i prowadzenie, w tym m.in. zakup nagród, zaprojektowanie i utrzymanie strony internetowej loterii, zorganizowanie profesjonalnej linii telefonicznej help-desk oraz przeprowadzenie kampanii promocyjnej loterii. Wynagrodzenie wykonawcy opiewa na kwotę 7,4 mln zł brutto.

- Cieszę się, że skutecznie przeprowadziliśmy przetarg i podpisaliśmy umowę z organizatorem. Wierzę, że loteria okaże się sukcesem i będzie cieszyć się dużym społecznym zainteresowaniem, bo propaguje takie wartości jak uczciwość i współodpowiedzialność za państwo. Jej cel jest prosty - chcemy uświadomić Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Loteria to forma podziękowania za ich codzienny pozytywny wkład oraz promocja idei uczciwej konkurencji – uważa wiceminister finansów i pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej Izabela Leszczyna, cytowana w komunikacie MF.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA